Na našich stránkach nájdete len originálne produkty, ktoré dovážame priamo od výrobcov, alebo oficiálnych dodávateľov daných značiek. Kvalitné produkty a Vaša spokojnosť je to, čo nás posúva vpred. Preto si môžete byť vždy 100% istý, že vždy kupujete pravý a nefalšovaný produkt.


Zakúpený tovar môžete u nás do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu a vrátime Vám peniaze. Ak to nestihnete v tejto zákonnej dobe, môžete sa na nás obrátiť až do 60 dní od nákupu. Typické prípady sú napr. nevhodný darček, absolútna nespokojnosť s použitým produktom, alebo iné dôvody, pri ktorých máte pocit, že si zaslúžite férovú kompenzáciu. Stačí nám dať vedieť a situáciu s Vami bezodkladne prekonzultujeme a nájdeme riešenie k Vašej spokojnosti. 


V tíme LadyWorld si vždy vážime naše zákazníčky. Vaša spokojnosť je pre nás poslaním. Môže to znieť ako klišé, ale tieto slová myslíme naozaj vážne. Preto neskrývame žiadne kontaktné údaje, ani informácie. 


Rešpektujeme zákony v danej krajine, ale taktiež robíme pre Vašu spokojnosť oveľa viac, ako od nás legislatíva vyžaduje. Či už sa jedná o reklamačný proces, alebo dodržiavanie lehôt. Nečakáme zbytočne 14 dní s vyjadrením k problému. Všetko sa snažíme riešiť okamžite. Férovosť a dôvera je hlboko v nás.


Produkty Voss sú veľmi krehké a preto ich balíme s maximálnou obozretnosťou. Dostatok výplňového materiálu a pevná krabica je súčasťou každého balíka. Za extra balenie neplatíte žiadne extra poplatky. Všetko je zahrnuté v cene produktu.


Aj napriek nášmu enormnému úsiliu o bezpečné doručenie balíka, sa občas môže stať, že sa produkt počas prepravy poškodí. Niekedy poškodenie nie je vidieť a zistíte to až pri rozbaľovaní. V tomto prípade nám stačí napísať. Okamžite posielame nový balík zdarma. Ak je poškodenie fatálne, dostávame informáciu priamo od dopravcu a posielame balík taktiež opätovne zdarma.