"Pravda sa vždy ukáže"

- Sonya Driver, Zakladateľka Eco Tan


V roku 2010 bola Sonya Driver manželka, matka a sestra. Mala všetko po čom kedy túžila. S manželom len pred nedávnom kúpili vysnívaný pozemok pri pláži a chystali sa stavať dom. Sonya ukončila prácu letušky so zámerom, že sa bude naplno venovať materstvu a rodine.


Jej svet sa však otočil hore nohami v momente keď jej zavolal manžel a povedal, že sa chce rozviesť. Z ničoho nič tak Sonya ostala bez práce, manžela a vychovávala svoje dcéry úplne sama. Osud jej to však ani teraz neuľahčil a prišla nečakaná správa od milovanej sestry, že jej diagnostikovali melanóm. 


Vtedy vedela, že musí začať nový život a tak strávila 2 týždne dobrovoľníctvom v East Timor, kde kŕmila hladné deti. Umývala domorodým ženám vlasy. Tamojšie ženy dovtedy nepoznali šampón. Po dvoch týždňoch života v zdevastovanej dedine len s málom vody a jedla zistila, že ľudia majú aj horšie osudy a naučila sa pozerať na svoj momentálny stav z inej perspektívy.
Sonya sa vrátila na Gold Coast odhodlaná spraviť pozitívne zmeny v živote. Podporiť vlastnú sestru, ktorej medzičasom vyrezali rakovinotvorný zárodok z ruky. Po operácii jej sestre ostala na ruke škaredá jazva.


V tomto momente nastala zmena v ich životoch, o ktorej ani samy nevedeli. Jej sestra chcela byť stále pekne opálená, no od doktorov mala zákaz opaľovania ba dokonca vystavovaniu sa slnečnému žiareniu. A tak sestry začali používať rôzne farbiace spreje, no žiadne z nich neboli dostatočne kvalitné. Začali sa zaoberať ingredienciami a vytvorili tak vlastnú formulu, ktorá spĺňala všetky ich očakávania. Po prvých nákupoch kakaa, esencií a olejov a rôznych pokusoch s ich ideálnym namiešaním sa v roku 2011 zrodila prvá Certifikovaná Organická Austrálska značka ECOTAN.Navyše sa Sonya, po skúsenostiach s ostatnými produktami, ktoré používala počas testovania, rozhodla že dotiahnu produkt do dokonalosti tým, že budú používať len organické zložky NETESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH. A kvôli ich odhodlaniu začať niečo nové si teraz môžete dopriať ECOTAN s týmito benefitmi:

  • Certifikovaná organická austrálska kozmetika
  • Samopaľovacia kozmetika je Vegánska
  • Opaĺovací krém je Vegetariánsky
  • Akreditácia Cruelty Free
  • Filozofia značky je "zelenšie" a zdravšie produkty pre ženy