7,99€ Do 7 dní

Bezvodá, stabilná suspenzia 30% čistej kyseliny L-askorbovej v ľahkých silikónoch.

Vitamín C je účinný antioxidant, ktorý rozjasňuje tón pleti a znižuje výskyt príznakov starnutia. Táto bezvodá formulácia poskytuje 30% čistú kyselinu L-askorbovú, ktorá zostáva úplne stabilná v dôsledku neprítomnosti vody. Vzhľadom k prítomnosti veľmi ľahkých silikónov, táto formulácia sa cíti hladká na koži napriek suspenznému formátu formulácie, čím sa zabráni krátkodobému odvážnemu pocitu nášho originálneho vitamínu C suspenzie 23% + HA 2% formula. Toto ošetrenie je ideálne aplikované pred spaním.


Topický vitamín C ponúka širokú škálu výhod pre kožu. Avšak, mnoho foriem vitamínu C a mnoho ďalších formulácií vitamínu C sú komerčne dostupné s potenciálom zmiasť publikum. Vyvinuli sme príručku, ktorá ponúka návod na formuláciu vitamínu C ponúkaného v rámci The Ordinary range. Ponúka tiež vzdelávanie o samotnom vitamíne C ao rozdieloch medzi formuláciami vitamínu C ako celku. Kliknite sem pre túto príručku.


Poznámka: Formát tohto vzorca je suspenzia veľmi jemného prášku kyseliny L-askorbovej a ako taká poskytuje najpriamejšiu expozíciu extrémne vysokých koncentrácií vitamínu C topicky. S takýmto formátom sa počas prvých 1 až 2 týždňov používania očakáva veľmi silný pocit brnenia, ale nedráždivý, až kým sa zvýši tolerancia kože na takú vysokú expozíciu. Ak je pocit príliš silný na to, aby sa toleroval, môže byť zmes zmiešaná na každej aplikácii s inými krémami alebo sérom podľa vašich predstáv.


Alternatívne produkty na trhu ponúkajú suspenzie vitamínu C vo vodorozpustných prípravkoch v silnejších silikónových základoch. Tieto formulácie udržiavajú vitamín C stabilný, ale sú takmer vždy ponúkané v silnejších silikónových základoch, ktoré narúšajú účinnú expozíciu celého obsahu vitamínu C pokožke (silikón zachytáva vitamín C). Naša receptúra ​​sa vyhýba používaniu ťažkých silikónov, aby sa dosiahla lepšia expozícia obsahu vitamínu C. Všimnite si však, že táto formulácia by stále ponúkala o niečo menej účinnú expozíciu vitamínu C ako naša silikónová suspenzia vitamínu C 23% + 2% formulácia HA Spheres. Dodatočný obsah vitamínu C (30%) v tejto silikónovej báze pomáha kompenzovať mierne poškodenie pokožky.


Návod na použitie:

Použite malé množstvo na tvár v AM alebo PM (PM preferované). Zabráňte kontaktu s očami. Po aplikácii sa dá očakávať pocit brnenia. Ak je tento pocit príliš silný, môže byť táto formulácia zriedená na každú aplikáciu s vašim obľúbeným sérom alebo krémom. Ak dôjde k podráždeniu, prestaňte používať a poraďte sa s lekárom. Používajte len tak, ako je to určené pre neporušenú pokožku. Odporúča sa testovanie záplat pred použitím. Pozrite si náš podrobný návod na testovanie náplastí. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Zloženie:

Dimetikón, kyselina askorbová, polysilikón-11, PEG-10 dimetikón.


water-free
water-free - YES
alcohol-free
alcohol-free - YES
oil-free
oil-free - YES
silicone-free
silicone-free - NO
nut-free
nut-free - YES
vegan
vegan - YES
gluten-free
gluten-free - YES
cruelty-free
cruelty-free - YES

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!