7,99€ Do 7 dní

Vysoko stabilný, bezvodý roztok 1% čistého retinolu

Tento bezvodý roztok obsahuje 1% čistého Retinolu, zložky, ktorá môže znížiť vzhľad jemných línií, poškodenia fotografií a celkového starnutia pokožky. Kým Retinol bol podrobne skúmaný, dráždi pokožku a existujú novšie technológie, ktoré napodobňujú viditeľné účinky retinolu bez toho, aby spôsobovali podráždenie kože. Z tohto dôvodu odporúčame namiesto tohto vzorca používať Granactive Retinoid 2% alebo Granactive Retinoid 5%.


Upozornenie: Retinol môže spôsobiť výrazné podráždenie, začervenanie a odlupovanie, najmä v okolí očí a úst, v skorých štádiách liečby, zatiaľ čo koža vytvára toleranciu. Ak ste v minulosti nepoužili vysoko účinné retinolové receptúry, dôrazne odporúčame, aby ste začali s podávaním retinolového režimu s Retinolom 0,2% v Squalane a upravili sa na vyššie sily 0,5% retinolu v Squalane a Retinole 1% v Squalane ako pokožke. vytvára toleranciu. Dosiahnete rovnaké konečné výsledky bez nepríjemného začervenania a lúpania po ceste.


Poznámka: Voda môže ovplyvniť stabilitu retinolu. Okrem toho rastlinné oleje v retinolových formuláciách môžu spúšťať peroxidáciu lipidov a môžu narušiť integritu retinolu. Tento vzorec neobsahuje vodu, silikóny, rastlinné oleje ani alkohol.


Upozornenie: Retinoidy môžu spôsobiť, že pokožka bude citlivejšia na UV žiarenie. Ochrana pred slnkom je obzvlášť dôležitá pri používaní retinoidov. Tento produkt sa nesmie používať spolu s inými retinoidmi vrátane retinolu alebo kyseliny retinovej. Tento produkt nie je liečbou akné. Koža s náchylným na akné môže zaznamenať dočasné zvýšenie akné počas prvých niekoľkých týždňov používania akejkoľvek formy retinoidu vrátane tých, ktoré sa používajú v tejto formulácii.


Dôležité: Ak ste tehotná alebo dojčíte, odporúča sa vyvarovať sa prípravkom na starostlivosť o pokožku, ktoré obsahujú retinoidy, ako sú formulácie s aktívnym retinoidom alebo retinolom.


Návod na použitie:

Aplikujte malé množstvo na tvár v PM ako súčasť vášho režimu starostlivosti o pleť, po sérach na báze vody, ale pred ťažšími ošetreniami. Nepoužívať s inými retinoidmi. Vyhnite sa nechránenému slnečnému žiareniu. Upozornenie: Retinol môže spôsobiť podráždenie, sčervenanie a odlupovanie, najmä okolo očí a úst, v skorých štádiách liečby, zatiaľ čo koža vytvára toleranciu. Ak sa vyskytne pretrvávajúce podráždenie, prestaňte používať a poraďte sa s lekárom. Používajte len tak, ako je to určené pre neporušenú pokožku. Odporúča sa testovanie záplat pred použitím. Pozrite si náš podrobný návod na testovanie náplastí. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Zloženie:

Squalane, kaprylový / Capric Triglyceride, Retinol, Solanum Lycopersicum (paradajkový) extrakt ovocia, Simmondsia Chinensis (Jojobový) olej, BHT.


water-free
water-free - YES
alcohol-free
alcohol-free - YES
oil-free
oil-free - NO
silicone-free
silicone-free - YES
nut-free
nut-free - YES
vegan
vegan - YES
gluten-free
gluten-free - YES
cruelty-free
cruelty-free - YES

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!