9,99€ Do 7 dní

Rozjasňujúci hydratátor so stabilizovaným derivátom vitamínu C.

Vitamín C je účinný antioxidant, rozjasňuje tón pleti a znižuje známky starnutia. Vo svojej čistej forme je vitamín C vo vode nestabilný. Magnézium askorbyl fosfát (MAP) je vo vode rozpustný derivát vitamínu C. Je stabilnejší vo vode, ale je menej účinný ako priama kyselina L-askorbová. Je kompatibilný s vodou, ale vyššie koncentrácie nemôžu byť ponúkané v nízko viskozitnom sérovom formáte a vyžadujú emulgáciu na vytvorenie krému. Tento vzorec je ľahký krém, ktorý ponúka 10% čistý MAP (veľmi vysoká rozpustená koncentrácia). Okrem všeobecných výhod čistého vitamínu C sa ukázalo, že MAP ponúka špecifické výhody na zjasnenie pokožky, viac ako iné deriváty vitamínu C. (Poznámka: niektoré značky ponúkajú "práškové" prípravky, ktoré ponúkajú až 15% MAP. V porovnaní s emulziou, ako je tento vzorec, ktorý by rozpustil úplnú 10% koncentráciu MAP, by ponúkalo menej priamej dostupnosti MAP. Je extrémne ťažké solubilizovať vyššie koncentrácie MAP v práškových formuláciách.


Topický vitamín C ponúka širokú škálu výhod pre kožu. Avšak, mnoho foriem vitamínu C a mnoho ďalších formulácií vitamínu C sú komerčne dostupné s potenciálom zmiasť publikum. Vyvinuli sme príručku, ktorá ponúka návod na formuláciu vitamínu C ponúkaného v rámci The Ordinary range. Ponúka tiež vzdelávanie o samotnom vitamíne C ao rozdieloch medzi formuláciami vitamínu C ako celku. Kliknite sem pre túto príručku.


Návod na použitie:

Naneste malé množstvo tejto krémovej receptúry na tvár AM a PM, po aplikácii séra na vodnej báze. Ak dôjde k podráždeniu, prestaňte používať a poraďte sa s lekárom. Používajte len tak, ako je to určené pre neporušenú pokožku. Odporúča sa testovanie záplat pred použitím. Pozrite si náš podrobný návod na testovanie náplastí. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Zloženie:

Aqua (voda), Coco kaprylát / kaprin, magnézium askorbyl fosfát, izodecyl neopentanoát, olej zo semien Plukenetia Volubilis, kokosové alkány, disteardimonium hektorit, polyglyceryl-3 diizostearát, polyglycerol-3 polyricínoleát, glycerín, hexametyldisiloxán, terminál Ferdinandiana ovocie, tokoferol, sodík Chlorid, fenoxyetanol, chlórfenén.


ph
6.50-7.50
water-free
water-free - NO
alcohol-free
alcohol-free - YES
oil-free
oil-free - NO
silicone-free
silicone-free - NO
nut-free
nut-free - YES
vegan
vegan - YES
gluten-free
gluten-free - YES
cruelty-free
cruelty-free - YES

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!