7,99€ Vypredané

Formula na podporu hydratácie s kyselinou ultra-čistou, vegánskou kyselinou hyalurónovou.

Kyselina hyalurónová (HA) môže priťahovať až 1000-násobok svojej hmotnosti vo vode. Veľkosť molekuly HA určuje jej hĺbku dodania do kože. Táto formulácia kombinuje nízko, stredne a vysokomolekulovú HA, ako aj krosolymér novej generácie HA pri kombinovanej koncentrácii 2% pre viacnásobnú hydratáciu. Tento systém je podporovaný pridaním vitamínu B5, ktorý tiež zlepšuje povrchovú hydratáciu. Pokročilejšia formulácia HA s 15 formami HA, vrátane prekurzorov HA, ponúka naša značka NIOD v komplexe Multi-Molecular Hyaluronic Complex.


Poznámka: Kyselina hyalurónová sa prirodzene nachádza v koži, ale jej prirodzená funkcia v koži nie je hydratácia. Mnohé výrobky používajú HA na nárok na hydratáciu, ale HA je príliš veľká molekula, aby prenikla kožou a namiesto toho sedí na povrchu a môže z pokožky čerpať vlhkosť, čím sa povrch cíti mäkký a hydratovaný, zatiaľ čo sa cítite ako po opláchnutí produktu potrebujete viac HA. Tento vzorec používa tri formy HA s meniacimi sa molekulovými hmotnosťami, ako aj HA-krospolymérom, aby poskytli viac-hĺbkovú hydratáciu a viditeľné olupovanie bez toho, aby sa z kože odstránila voda len na zlepšenie dočasnej povrchovej hydratácie.


Návod na použitie:

Pred nanesením krémov naneste niekoľko kvapiek na tvár AM a PM. Ak dôjde k podráždeniu, prestaňte používať a poraďte sa s lekárom. Používajte len tak, ako je to určené pre neporušenú pokožku. Odporúča sa testovanie záplat pred použitím. Pozrite si náš podrobný návod na testovanie náplastí. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Zloženie:

Aqua (voda), hyaluronát sodný, pentylénglykol, propandiol, hyaluronát sodný, krospolymér, panthenol, extrakt z Ahnfeltia Concinna, glycerín, etyléndiamín disukcinát trisodný, kyselina citrónová, izoetet-20, etoxydiglykol, etylhexylglycerín, hexylénglykol, 1,2-hexándiol, fenoxyetanol, hexylénglykol, 1,2-hexándiol, fenoxyetanol, hexylénglykol, 1,2-hexándiol, fenoxyetanol, hexylénglykol, 1,2-hexándiol, fenoxyetanol , Caprylyl Glycol.


ph
6.50-7.50
water-free
water-free - NO
alcohol-free
alcohol-free - YES
oil-free
oil-free - YES
silicone-free
silicone-free - YES
nut-free
nut-free - YES
vegan
vegan - YES
gluten-free
gluten-free - YES
cruelty-free
cruelty-free - YES

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!