15,49€ Vypredané

Vysoko stabilný roztok bez obsahu vody, 0,5% esteru kyseliny All-Trans retinovej.


Čo je Ester a čo Kyselina All-Trans retinová?

Estery sú skupina zlúčenín, v ktorých organická skupina nahrádza disociovateľný atóm vodíka v kyslíkatej kyselineEstery sú viac polárne než étery, no menej polárne než alkoholy.


Kyselina All-Trans retinová je živina, ktorú telo potrebuje v malých množstvách, aby fungovalo a zostalo zdravé. Kyselina all-trans retinová sa vyrába v tele z vitamínu A a pomáha bunkám rásť a rozvíjať sa, najmä v embryu. Forma kyseliny all-trans retínovej vyrobenej v laboratóriu sa nanáša na pokožku na liečenie takých stavov, ako je akné, a podáva sa ústami na liečbu akútnej promyelocytárnej leukémie (rýchlo rastúceho karcinómu, v ktorom je príliš veľa nezrelých krvotvorných buniek v krvi a kostnej dreni). All-trans retinová kyselina sa študuje v prevencii a liečbe iných typov rakoviny. Tiež sa nazýva ATRA, kyselina retinová, tretinoín a kyselina vitamín A.


Tento roztok obsahuje 5% koncentráciu pokročilého retinoidného účinného komplexu nazývaného Granaktívny retinoid, u ktorého sa ukázalo, že poskytuje lepšie výsledky proti viacerým známkam starnutia ako retinol, a to bez akýchkoľvek podráždení a nevýhod spolojených s použitím čistého retinolu. Granakatívny retinoid je vysoko pokročilá forma retinoidu, ktorá ponúka viacnásobne lepší účinok proti známkam starnutia ako retinol, retinyl palmitát a takmer všetky ostatné formy retinoidov.


Zloženie: Squalane, C12-15 Alkyl Benzoate, Bisabolol, Dimethyl Isosorbide, Hydroxypinacolone Retinoate, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil.


Upozornenie

Retinoidy môžu spôsobiť, že pokožka bude citlivejšia na UV žiarenie. Ochrana pred slnkom je obzvlášť dôležitá pri používaní retinoidov. Nepoužívajte v kombinácii s inými retinoidmi, retinolmi alebo kyselinou retinovou.

Tento produkt nie je liečba akné. Koža náchylná na akné môže počas prvých niekoľkých týždňov zaznamenať dočasné zvýšenie akné pri použití akejkoľvek formy retinoidu. 

Pri tehotenstve a dojčení sa odporúča vyhnúť sa akýmkoľvek výrobkom starostlivosti o pleť obsahujúcim retinoidy. 

Návod na použitie

Naneste malé množstvo na tvár vo večernej starostlivosti o pleť, po vodných sérach, pred nanesením krému. Nezmývajte. Nepoužívajte s inými retinoidmi. Uchovávajte na chladnom, tmavom, suchom mieste.


water-free
water-free - YES
alcohol-free
alcohol-free - YES
oil-free
oil-free - NO
silicone-free
silicone-free - YES
nut-free
nut-free - YES
vegan
vegan - YES
gluten-free
gluten-free - YES
cruelty-free
cruelty-free - YES


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!