7,99€ Vypredané

10 minútový exfoliačný roztok na tvár.

S 30% alfa-hydroxykyselinami (glykolová / mliečna / vínna / citrónová), 2% beta hydroxykyselinou (kyselina salicylová), kyselinou hyalurónovou Crosspolymer, vitamínom B5, čiernou mrkvou a tasmánskym korením


Alfa-hydroxykyseliny (AHA) odlupujú vrchný povrch pokožky pre jasnejší a rovnomernejší vzhľad. Beta hydroxy kyseliny (BHA) tiež odlupujú pokožku s rozšírenou funkciou, ktorá pomáha odstrániť preťaženie pórov. Tento kombinovaný roztok 32% AHA / BHA ponúka hlbšie odlupovanie, aby pomohol bojovať proti viditeľným škvrnám a zlepšil žiarivosť pokožky. Vzorec tiež zlepšuje vzhľad textúry pokožky a znižuje vzhľad jemných línií s pokračujúcim používaním.


Tento vzorec obsahuje študovaný derivát tasmánskeho korenia, ktorý pomáha znižovať podráždenie spojené s používaním kyselín. Tento derivát je rastlinného pôvodu a sezónne sa mení a táto farebná variácia môže byť z času na čas zrejmá vo vzorci. Tento vzorec je ďalej podporovaný króspolymérnou formou kyseliny hyalurónovej pre pohodlie, vitamínom B5 na podporu hojenia a čiernou mrkvou ako antioxidantom.


Poznámka: Tento vzorec obsahuje veľmi vysokú koncentráciu voľných kyselín. Odporúčame používať iba vtedy, ak ste skúsený užívateľ odlupovania kyselinou a vaša pokožka nie je citlivá.


Kontraindikácie: Tento vzorec by sa nemal používať na citlivú, odlupujúcu sa alebo poškodenú pokožku. Dodržiavajte ďalšie upozornenia na ochranu pred slnkom a ďalšie upozornenia v uvedených pokynoch.


Toto pH tohto vzorca je približne 3,6. Kyselina glykolová, primárna AHA použitá vo vzorci, má pKa 3,6 a pKa je najdôležitejším aspektom, ktorý treba vziať do úvahy pri formulovaní s kyselinami. pKa znamená dostupnosť kyseliny. Keď je pKa blízko pH, ideálna rovnováha medzi soľou a kyslosťou, maximalizáciou účinnosti kyseliny a znížením podráždenia. Vyššie hodnoty pH v takomto prípade by zvýšili množstvo soli, ktoré by bolo intuitívne, čím by sa vzorec ešte viac dráždil ako v prípade, ak by bol vzorec kyslý.


Poznámka: Kým exfoliačné kyseliny môžu mať za následok rýchle viditeľné prínosy, vo všeobecnosti navrhujeme nepriame formy exfoliácie kože v prospech priamych foriem, ako je tento vzorec v dôsledku potenciálneho zápalu a citlivosti spojenej s kyselinami. Pre tento odkaz sa prosím obráťte na prekurzor Non-Acid Acid Prekurzor NIOD.


Návod na použitie:

Vyčistite tvár a počkajte, kým koža nevyschne. Nepoužívajte na mokrej pokožke. Aplikujte rovnomerne na tvár a krk pomocou špičiek prstov, vyhýbajte sa oblasti očí. Nechajte zapnuté dlhšie ako 10 minút. Dôkladne opláchnite vlažnou vodou. Vyhnite sa kontúram očí a kontaktu s očami počas aplikácie a opláchnite. Tento roztok s nízkou viskozitou je určený na použitie ako maska. Nenechávajte dlhšie ako 10 minút. Neodporúča sa používať viac ako dvakrát týždenne. Kontakt výrobku s pokožkou musí mať obmedzenú frekvenciu alebo trvanie. Ak dôjde k podráždeniu, prestaňte používať a poraďte sa s lekárom. Používajte len tak, ako je to určené pre neporušenú pokožku. Odporúča sa testovanie záplat pred použitím. Pozrite si náš podrobný návod na testovanie náplastí. Uchovávajte mimo dosahu detí.


(Upozornenie na opálenie: Tento produkt obsahuje alfa hydroxy kyselinu (AHA) a beta hydroxy kyselinu (BHA), ktorá môže zvýšiť citlivosť vašej pokožky na slnko a najmä možnosť spálenia slnkom. počas používania tohto produktu a potom týždeň.)


Zloženie:

Kyselina glykolová, Aqua (voda), Aloe Barbadensis Leaf Water, hydroxid sodný, Daucus Carota Sativa extrakt, propándiol, Cocamidopropyl dimetylamín, kyselina salicylová, citrát draselný, kyselina mliečna, kyselina vínna, kyselina citrónová, panthenol, hyaluronát sodný Crosspolymer, Tasmannia Lanceolata Ovocie Extrakt z listov, glycerín, pentylénglykol, xantánová guma, polysorbát 20, trisodný etyléndiamín disukcinát, sorbát draselný, benzoát sodný, etylhexylglycerín, 1,2-hexándiol, kaprylylglykol.


ph
3.5 - 3.7
water-free
water-free - NO
alcohol-free
alcohol-free - YES
oil-free
oil-free - YES
silicone-free
silicone-free - YES
nut-free
nut-free - YES
vegan
vegan - YES
gluten-free
gluten-free - YES
cruelty-free
cruelty-free - YES

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!